Darmowa dostawa od 999,00 zł

Ćwiczenia na pośladki dla kobiet z użyciem gum hip band

2022-08-31
Ćwiczenia na pośladki dla kobiet z użyciem gum hip band

Ćwiczenia na pośladki dla kobiet z użyciem gum hip band

Ktoś kiedyś powiedział, że „piękno jest w oku tego, który patrzy” i każdy za ideał uzna zupełnie inny typ urody czy sylwetki. Ważne jest, aby niezależnie od tego zadbać o siebie, aby to piękno, ale też zdrowie utrzymać jak najdłużej. Tak, tak, pośladki – i te większe i te mniejsze mają tu znaczenie a jako że mają tendencję do opadania warto popracować nad ich wyglądem i utrzymaniem jędrności.

Opowiedzmy więc tu sobie o tym:

Jakie ćwiczenia pomogą modelować pośladki?

Dlaczego ćwiczenia na pośladki z gumą HIP band są skuteczne? 

 

Jakie ćwiczenia pomogą modelować pośladki?

Ćwiczeń na pośladki jest naprawdę bardzo dużo, ale wystarczy, że wprowadzisz do swojej rutyny kilka, aby móc cieszyć się efektami.

Wszystkim znane są stare i naprawdę dobre przysiady. Warto postawić sobie na przykład cel w postaci wyzwania – rozpocznij od 40 przysiadów dziennie, ale każdego dnia zwiększaj ich ilość o 5. Co 3 dni zrób przerwę, aby Twoje mięśnie odpoczęły. Przysiady to jedne z najlepszych ćwiczeń na jędrne pośladki. Ważne, aby wytrwać w wyzwaniu, to jedynie kilka minut dziennie, a efekty z pewnością zauważysz.

Kolejne efektywne ćwiczenie to podnoszenie nóg w pozycji stojącej do tyłu, z pewnością poczujesz w nim, jak pracują Twoje mięśnie, ponieważ to ćwiczenie świetnie je pobudzi.

Wypychanie bioder do góry w pozycji leżącej lub wykroki nóg do przodu w pozycji stojącej przyniosą podobny efekt.A wyskoki do góry z przysiadu podkręcą metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej.Nawet jeśli wybierzesz sobie tylko 3 rodzaje ćwiczeń, które będziesz powtarzać, Twoje ciało z pewnością Ci podziękuje, za to, że o nie dbasz w postaci pożądanych efektów.

 

Dlaczego ćwiczenia na pośladki z gumą HIP band są skuteczne?

Gumy HIP band urozmaicą Twój trening i zdecydowanie przyspieszą efekty. Praktycznie każde z wymienionych ćwiczeń na pośladki (oraz wiele innych dedykowanych do tej partii ciała) można z łatwością wykonać z gumą HIP band. Nasze gumy dają dodatkowy opór a tym samym nasze ciało musi wykonać większą pracę, aby przeprowadzić daną aktywność. Gumy HIP band mają różne opory, można wybrać taką pod konkretne ćwiczenie lub cały zestaw kilku gum do różnych ćwiczeń.

HIP band to mała rzecz a tyle może! Nie musisz iść na siłownię, każde ćwiczenie wykonasz w domu, w ogrodzie, w parku, gdziekolwiek jest miejsce, czas i odrobina przestrzeni.

HIP band nie tylko poprawią krążenie co przełoży się na stan skóry i zmniejszenie zmory kobiet – cellulitu, ale przede wszystkim ujędrnią Twoje pośladki i szybciej wymodelują sylwetkę.

Ćwicząc z gumami HIP band przyspieszysz metabolizm i szybciej spalisz tłuszcz, kilka centymetrów w bioderkach za chwilę też zniknie.

No i co tu dużo mówić - to wszystko ma też wpływ na samoocenę i pewność siebie. Same korzyści.

I dochodzimy do kluczowego tematu – wiele kobiet narzeka, że nie ma czasu, ciągle coś trzeba zrobić w domu, w pracy, a czasem wolą poleżeć, bo nie mają siły – ciągle jest jakaś wymówka. Dużo mówią o tym, że wiedzą, że trzeba, że powinny, ale ciągle inne rzeczy są ważne.

Prawda jest taka, że nic się nie zmieni, jeśli po prostu nie zaczniesz działać. Wpisz w kalendarz, wstaw przypominajki w telefonie, powieś kartkę na lodówce – na przykład „HIP Band o 18:00 – 30 min” – zaplanuj i wykonaj – tak jak wiele innych zadań, które przecież robisz! Z czasem wejdzie to w krew!

Skontaktuj się z nami - chętnie doradzimy rodzaj gumy HIP band do ćwiczeń na pośladki, jakie wykonujesz lub planujesz wykonywać. Z taśmami HIP band wymodelujesz swoje ciało, dokładnie tak jak pragniesz.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 706 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-18
Produkty bardzo dobrej jakości oraz błyskawiczna przesyłka
2022-10-05
Jestem bardzo zadowolona z maty . Dziękuję i polecam .
pixel