Darmowa dostawa od 999,00 zł

Poduszki do medytacji

2022-08-25
Poduszki do medytacji

Poduszka do medytacji

Zaczynasz swoją przygodę z medytacją? W takim razie świetnie trafiłeś, bo mamy dla Ciebie coś co ułatwi Tobie wchodzenie w praktyki medytacyjne.

Czym jest medytacja i co jest w niej najważniejsze?

Medytacja to technika relaksacyjna, która pozwoli nam na „oczyszczenie” naszej głowy z emocji i napięć, które stają na naszej drodze każdego dnia. Medytacja pozwala na wyciszenie, rozluźnienie, obniża poziom kortyzolu a tym samym da nam energię i uodporni nas przed kolejnym stresującym spotkaniem z szefem. Stawisz czoło przeciwnościom losu w sposób zdecydowanie bardziej kontrolowany.

Rozpoczynasz więc swoją podróż ku kontrolowaniu emocji poprzez medytację? Świetnie! Z pewnością na początku usłyszysz o dwóch najważniejszych elementach. To oddech i utrzymanie prostego kręgosłupa. Pomyślisz sobie – nic prostszego – przecież robię to codziennie! Też mi odkrycie! - No i tu będziesz zaskoczony.

Oddech to życie, dlatego warto uczyć się uważności oddechu i tego co oddech ze sobą dla nas niesie. Jeśli będzie Ci jednak niewygodnie w trakcie medytacji, a pozycja będzie wymuszona lub będzie nawet sprawiała dyskomfort – nie będziesz w stanie przestać o tym myśleć i medytacja najpewniej nie będzie skuteczna. Nie dasz rady „wyłączyć” się z tego co Cię otacza.

Co nam daje poduszka do medytacji?

Osobę medytującą z pewnością kojarzysz z pozycją ze skrzyżowanymi nogami, siedzącą na poduszce i mającą zamknięte oczy – i prawidłowo – bo to nie jedyna, ale na pewno najbardziej popularna pozycja.

Pozycja siedząca pozwala na uzyskanie lepszej stabilności naszego ciała, szczególnie, kiedy będziesz się jej dopiero uczyć. W tej pozycji niezmiernie ważne jest, aby Twój kręgosłup pozostał prosty a biodra znajdywały się przynajmniej odrobinę wyżej od nóg. Poduszka do medytacji sprawdzi się tu idealnie!

Poduszka wypełniona gryką i lawendą zachwyci Cię od „pierwszego wejrzenia”! Mięciutka, aksamitna poszewka już wprawia Cię w dobry nastrój a jej wypełnienie pozwala na utrzymanie stabilnej i prawidłowej pozycji – ponieważ dopasuje się do Twojego ciała – a to klucz, aby medytacja przyniosła oczekiwany efekt.

Zdejmowana poszewka pomaga w utrzymaniu czystości, możesz też uzupełniać samodzielnie zawartość, jeśli będzie taka potrzeba. Dodatkowo, co ważniejsze pewnie dla kobiet – możesz wybierać w kolorach poduszek!

Kiedy możesz oczekiwać efektów medytacji?

Jak w każdej dziedzinie życia najważniejsza jest regularność. Jeśli każdego dnia poświęcisz 10-15 minut na medytację, jej wpływ zauważysz już po upływie miesiąca.

Medytacja zaskoczy Cię poprawą zdrowia psychicznego i fizycznego. Poprawa nastroju, pamięci, możliwości koncentracji, lepszy sen, odporność na niemiłe niespodzianki - to tylko kilka z nich.

Na co dzień w naszych głowach panuje ogromny harmider i to od głowy się wszystko zaczyna. Podejmij więc wyzwanie i zacznij medytować! Efekty szybko Cię zaskoczą!

Poduszka do medytacji na pewno ten proces ułatwi – ale uwaga – możliwe, że będziesz o nią za chwilę toczyć boje – Twoi domownicy równie szybko ją pokochają, bo jest to wyjątkowe i zdrowe siedzisko dla dorosłych i dzieci.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 706 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-20
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Polecam
2022-10-13
Super obsługa
pixel